Vlak na de oprichting van Slim Opgewekt in 2012, begonnen we met de ontwikkeling van onze Educube. Dit is een kubus waarmee je, door deze op een andere zijde te leggen, de verlichting op een andere kleur en/of licht intensiteit kunt zetten. Een soort afstandsbediening dus die inmiddels al op veel scholen wordt toegepast (hier kun je meer lezen over de invloed van licht.)
Samenwerken met WIJ 3.0
Na een testfase en plaatsing van diverse proefopstellingen ontwikkelden en perfectioneerden we de Educube steeds verder. Inmiddels zijn er zo’n 274 Educubes op verschillende locaties geplaatst en de teller tikt door. De productie vond lange tijd in eigen beheer plaats, maar omdat de vraag steeds groter werd, startten we dit jaar een samenwerking met WIJ 3.0 in Den Dolder, een all-round organisatie voor activering en re-integratie. Hun doel is de maatschappelijke participatie te bevorderen. Omdat dit ook binnen de visie van Slim Opgewekt past kozen we graag voor deze samenwerking.
Kwaliteit voor Slim Opgewekt
Bij WIJ 3.0 worden onder andere de snoeren gemaakt. Maar Abbie, een medewerkster op de afdeling Inpak en Montage, voorziet de bamboebehuizing van de Educube van een mooie laklaag. Ze is opgenomen in een psychiatrische inrichting en daar werken is onderdeel van haar behandeling, ze is erg blij dat ze dit werk voor ons mag doen: “Het schilderen geeft mij rust en voldoening. Ik wil voor Slim Opgewekt kwaliteit leveren en daar doe ik mijn best voor.”
Maar hier blijft het niet bij, er zijn plannen om in de toekomst een nog groter deel van het productieproces bij hen onder te brengen.
Wil je meer weten over WIJ 3.0 klik hier.